DOMŮ

Devátá třída na Náchodsku [22.06.2017]
Přidal Přidal Josef Kyncl , 22. červen 2017

Devátá třída na Náchodsku

Vyrazili jsme 24.5.2017 ráno z krounského nádraží. Postupně jsme se vlaky dostali až do stanice Teplice nad Metují-Skály, odkud jsme do kempu došli pěšky. Ubytovali jsme se v kempu Bučnice a po krátkém odpočinku jsme pěšky vyrazili do Adršpachu. S paní průvodkyní jsme prošli část areálu a zbytek jsme si prohlédli sami. Absolvovali jsme i zábavnou plavbu po jezírku. Cestou do kempu jsme povečeřeli v nedaleké jídelně. A až do večerky jsme u chatek užívali volných chvil.
Druhý den po snídani nás čekalo dlouhé stoupání k pevnosti Dobrošov. Jen, co jsme zdolali tento kopec, následovalo mnoho schodů při prohlídce pevnosti, takže jsme si moc neoddechli. Poté jsme se naobědvali v přilehlém bufetu. Při návratu jsme míjeli i další pevnosti. Opět následovala večeře. V kempu jsme si užívali náš společný poslední večer tancováním a zpěvem.
Poslední den nastal chladným ránem, ale i tak jsme se všichni nakonec odhodlali k opuštění postele. V tento den jsme zavítali na prohlídku do Náchodského zámku. Nejhorší bylo pro nás vyjít opět pár stovek schodů k zámku. Po návštěvě jsme dostali prostor na oběd po náměstí a jeho okolí. Jako sladkou tečku nakonec jsme za naše dobré chování a popřání k svátku našim opatrovnicím dostali zmrzlinu. Po přežití dlouhé cesty domů jsme všichni šli domů odpočívat.

Pavlína Svatoňová

337 Přečteno · Tisknout
Ukázka z fotogalerií

Chorvatsko 2014
Meteostanice:
Jaký je Váš názor na GDPR?
Od 25.5.2018 platí nařízení EU o ochraně osobních údajů, tzv. GDPR. Jaký je Váš názor na jeho smysl?
Ano, souhlasím s jeho potřebností
Jak co, jak kdy, plošné uplatňování je ale nesmysl
Je to úplná pitomost a přinese jen další papírování
Vůbec netuším, o co se jedná