DOMŮ

Poslední zvonění IX. tř. [29.06.2017]
Přidal Přidal Josef Kyncl , 29. červen 2017

Poslední zvonění IX. tř.

Poslední zvonění se stalo již tradicí pro odcházející žáky deváté třídy. I letos již po čtrnácté ožila 28. června 2017 Nová scéna na naší škole. Ve dvou představeních devítka předvedla svoje podání "Posledního zvonění".

Úvod nemohl jako obvykle patřit ničemu jinému, než prezentaci fotografií z dětství žáků. Poté již následoval proud scének a písniček pod názvem Retro TV - nosným tématem byly humorné televizní reportáže dílem z dob, o kterých účinkující mohou vědět pouze z vyprávění, a dílem ze současnosti.

Přímý humor  byl jako vždy okořeněný mnoha kameňáky a také improvizací - zejména při odpoledním představení pro veřejnost, které po přibližně 15 minutách narušil výpadek elektřiny v důsledku prudké bouřky. Po asi 15 minutách čekání se nám podařilo alespoň provizorně zajistit dodávku elektrického proudu pro zvukovou aparaturu a tak představení mohlo sice bez reflektorů, ale aspoň nějak pokračovat. A protože všichni deváťáci působili jako bezva parta, bylo i tak se na co dívat.

Nezbývá tedy, než jim všem znovu popřát do života mnoho úspěchů a těšit se, že i ta další devátá třída bude stejně fajn.

Mgr. Josef Kyncl, Mgr. Lenka Beniačová

247 Přečteno · Tisknout
Ukázka z fotogalerií

Chorvatsko 2012
Meteostanice:
Sledujete alergeny v potravinách?
Od prosince 2014 musí být i u jídel připravovaných ve školní jídelně uváděny alergeny. Zajímají vás? Sledujete je?
Ano, sleduji je pravidelně
Ze zajímavosti se na ně občas podívám
Ne, nezajímají mne
Kalendář událostí