DOMŮ

Přidal Přidal Josef Kyncl , 15. únor 2018

Lyžařský výcvik VII. třídy, Daňkovice, únor 2018

Aktualizace

Ve dnech 5. - 9. února 2018 proběhl lyžařský výcvik VII. třídy - tradičně v Daňkovicích u Sněžného.

Už od začátku školního roku se celá třída na něj těšila. Doufali jsme, že bude sníh. I když to nevypadalo dobře, na poslední chvíli začalo sněžit.
V pondělí se všichni žáci sešli u školy, kde odevzdali své batohy, kufry a běžky do auta, které odvezlo všechny věci na Selský dvůr do Daňkovic. Vyrazili jsme na autobusovou zastávku - směr Svratka. Ve Svratce jsme přestoupili na jiný autobus, který nás odvezl do Sněžného, následovala cesta pěšky do Daňkovic. Hned, jak jsme dorazili, si všichni vybalili kufry a šlo se na oběd. Po poledním klidu jsme hned vyrazili na běžky. Jezdili jsme nejprve jen po okruhu na fotbalovém hřišti. Kolem páté hodiny se šlo na svačinu a v šest hodin byla večeře. Všichni byli unaveni, a proto brzo zalehli a šli spát.
Další dny probíhaly skoro ve stejném denním režimu, jen dráhy byly různé. Postupně jsme se zlepšovali v našich dovednostech v lyžování. Poslední den, tedy ve čtvrtek, jsme vynaložili všechny naše síly, abychom předvedli, co jsme se za necelý týden na lyžích naučili. Když nastal poslední večer, nikdo nechtěl jít spát a chtěl si to ještě užít. Bohužel, ráno se museli všechny naše věci vystěhovat z pokoje a odjížděli jsme zpátky domů. Byl to nezapomenutelný zážitek pro celou třídu. Myslím si, že jsme se díky lyžáku více spřátelili a stmelili i jako kolektiv.

Text: Jolana Dudychová, VII. třída

314 Přečteno · Tisknout
Ukázka z fotogalerií

Mladí zdravotníci 2014
Meteostanice:
Sledujete alergeny v potravinách?
Od prosince 2014 musí být i u jídel připravovaných ve školní jídelně uváděny alergeny. Zajímají vás? Sledujete je?
Ano, sleduji je pravidelně
Ze zajímavosti se na ně občas podívám
Ne, nezajímají mne
Kalendář událostí