Navigace
DOMŮ
AKTUALITY
ARCHIV
FOTOGALERIE
WEBOVÁ KAMERA
KURZY
PROJEKTY
ŠKOLNÍ ČASOPIS
ŠKOLNÍ DIVADLO
ZŘIZOVATEL
VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

KONTAKTY
HLEDÁNÍ na ZŠ Krouna
E-MAIL @zskrouna.cz

SMART Centrum
ŠKOLNÍ KNIHOVNA
BAKALÁŘI ZŠ Krouna
SmartClass Homework
spacer
Mapa :
spacer
Toplist :
spacer
Odkazy:
spacer
Turnaj v sálové kopané; Svratka, březen 2019 [18.3.2019]
Přidal Přidal Josef Kyncl , 18. březen 2019


Turnaj v sálové kopané

Dobrý den všem fanouškům fotbalu. Jak už je známo, ZŠ Krouna byla opět pozvaná do Svratky na turnaj v kopané. Tento rok vše probíhalo trochu jinak než v dřívějších letech.
Matěj Zástěra přišel s pozitivní náladou, jako celý tým. V šatně bylo mnoho zábavy, ale i přemýšlení o taktikách. Koho kam postavit, vymyslet něco originálního, jak překvapit soupeře. Náš první soupeř byl ZŠ Jimramov. Byli jsme všichni nervózní, protože v minulých letech hrál velmi dobře a vloni byl na druhém místě. Náš tým však nezaspal, statečně bojoval a zvítězil kvalitně 2:1. Měli jsme po zápase chvilku volna, tak jsme šli do kabiny a každý řekl, co by zlepšil, zdokonalil, atd. V dalším zápase na nás nastoupili žáci ZŠ Sněžné. Tenhle zápas byl pro nás nejdůležitější. Díky němu, jsme mohli postoupit do finále. O soupeři jsme skoro nic nevěděli. Nikdo z nás si nepamatoval, jak druhý tým hraje, a tak jsme se rozhodli hrát přirozeně (tzv. aby nás ta hra bavila). Nastříleli jsme celkem 4 branky a soupeř si ani neťukl. Byli jsme rádi, že si zahrajeme finále. Ve finále jsme se utkali proti domácí Svratce, která hraje velmi dobře. Chtěli jsme jim trochu zkazit hru tím, že jim zabereme stranu, kterou si každý zápas brali a byli na ni zvyklí, ale nepovedlo se. Pak zazněla věta od jednoho z našich hráčů „Jestli jsme lepší, tak nad nimi zvítězíme na jakékoliv straně.“ A učinilo se, zápas jsme ukázkově vyhráli 4:0. Náš tým zatleskal soupeři. A na konec jsme si museli zakřičet pokřik. Na tvářích našeho pana učitele byla vidět radost. To nás asi nejvíce potěšilo.
Všichni jsme si to užili a doufáme, že příští rok zopakujeme dnešní úspěch. Děkujeme Mgr. Romanu Tlapákovi, že jel s námi a psychicky nás podpořil.

V naší perfektní sestavě byl/a: Agáta Chlupáčová, Matěj Zástěra [B], Václav Pokorný, Adam Lorenc, Miroslav Kottoniak, Michal Bečička, Libor Pešek [K], Milan Otradovský, Adam Pešek a pan učitel Roman Tlapák, který měl roli trenéra.
 

 

 

 

 

 

 

Text: Václav Pokorný, VII. tř.; foto: Mgr. Roman Tlapák
486 Přečteno · Tisknout
Ukázka z fotogalerií


Karneval v MŠ 8. 2. 2017
spacer
Meteostanice:
spacer
Anketa
Jaký je Váš názor na GDPR?
Od 25.5.2018 platí nařízení EU o ochraně osobních údajů, tzv. GDPR. Jaký je Váš názor na jeho smysl?
Ano, souhlasím s jeho potřebností
Jak co, jak kdy, plošné uplatňování je ale nesmysl
Je to úplná pitomost a přinese jen další papírování
Vůbec netuším, o co se jedná
spacer
Kalendář událostí
Únor 2020
N Po Ú S Č S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
spacer
Dnes má svátek :
spacer
Hodiny
spacer
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
spacer