DOMŮ

Platnost od 1.4.2013

Platnost od 1.1.2013

Platnost od 1.3.2017

Kritéria pro přijímání žáků:

1) přijaty budou všechny děti ze školského obvodu, kterým je obec Krouna včetně všech jejích místních částí

2) děti z jiných školských obvodů budou přijímány v pořadí došlých žádostí až do naplnění kapacity

Platnost od 1.4.2013

Do 1. ročníku k základnímu vzdělávání se děti s trvalým pobytem na území obce Krouna a jejích místních částí přijímají vždy, ostatní děti se přijímají do naplnění kapacity školy v pořadí od nejvyššího dosaženého počtu bodů přidělených dle kritérií č. 2 a č. 3:

Postup vyhodnocování žádostí:

Kritérium 1 – trvalý pobyt dítěte

obec Krouna a její místní části a dále obce Otradov, Pustá Kamenice, Kladno, Svratouch, Pokřikov žáci jsou přijati vždy
ostatní obce vyhodnocování probíhá podle dalších kritérií

Kritérium 2 – starší sourozenec(ci) v ZŠ a MŠ Krouna

ne 0 bodů

Kritérium 3 – zaměstnání nebo podnikání zákonného zástupce v obci Krouna a jejích místních částech

ne 0 bodů

Přijati jsou žáci s nejvyšším počtem bodů až do naplnění kapacity školy. V případě naplnění kapacity školy a stejného počtu bodů u více uchazečů bude pořadí určeno podle času podání žádosti o přijetí.

Pokud je všem žádostem o přijetí žáka vyhověno, není pořadí přijímaných uchazečů podle výše uvedených kritérií sestavováno.

V Krouně dne  11.3.2013

Mgr. Josef Kyncl, ředitel školy

Platnost od 1.1.2013

O přijímání žáků do 1. ročníku k základnímu vzdělávání rozhoduje ředitel školy, a to na základě údajů uvedených v žádosti podané zákonnými zástupci žáka. Do 1. ročníku k základnímu vzdělávání se přijímají žáci do naplnění kapacity školy v pořadí od nejvyššího dosaženého počtu bodů přidělených dle níže uvedených kritérií:

Kritérium 1 – trvalý pobyt dítěte

obec Krouna a její místní části a dále obce Otradov, Pustá Kamenice, Kladno, Svratouch, Pokřikov 3 body
ostatní obce 1 bod

Kritérium 2 – starší sourozenec(ci) v ZŠ a MŠ Krouna

ne 0 bodů

Přijati jsou žáci s nejvyšším počtem bodů až do naplnění kapacity školy. V případě naplnění kapacity školy a stejného počtu bodů u více uchazečů bude pořadí určeno losováním.

V Krouně dne  1.1.2013

Mgr. Josef Kyncl, ředitel školy

3093 Přečteno · Tisknout
Ukázka z fotogalerií

Lyžák 2011; VII. tř.; únor 2011
Meteostanice:
Sledujete alergeny v potravinách?
Od prosince 2014 musí být i u jídel připravovaných ve školní jídelně uváděny alergeny. Zajímají vás? Sledujete je?
Ano, sleduji je pravidelně
Ze zajímavosti se na ně občas podívám
Ne, nezajímají mne
Kalendář událostí