Nejmenší děti se dobrodružnou nocí v družině loučily se školou

Vydáním vysvědčení pro děti z 1. oddělení družiny školní rok ještě neskončil. Protože byly celý školní rok moc hodné, sešly se už ten samý den v podvečer znovu ve škole, kde je čekal zábavný program a dobrodružná noc ve školní družině. Kromě her si užívaly vodního osvěžení, pochutnávaly si na palačinkách se zmrzlinou od paní učitelky a na cukroví a dalších ňaminkách, které napekly obětavé maminky (děkujeme!!!). Čekala je prohlídka tajemných a mnohdy i strašidelných zákoutí školy, opekly si buřty a chybět nemohla ani noční světýlková stezka odvahy okolo školy. Počasí nám opravdu přálo a tak děti u pohádky usínaly až kolem půlnoci. Co na tom, že jim skutečné prázdniny bez školy začaly až v pátek 1. 7. ráno po snídani.

Presto Player #20667

Čvc 01 2022