7. ročník Krajské konference o podpoře interaktivní výuky

ZŠ a MŠ Krouna zve ve spolupráci s firmou AV Media Praha všechny příznivce interaktivní výuky a zapojování moderních ICT do výuky na již

7. ročník Krajské konference o podpoře interaktivní výuky – SMART klub,

který proběhne ve čtvrtek 17.10.2013. Nosnými tématy letošního ročníku jsou implementace mobilních (školních nebo i žákovských) zařízení do výuky – tablety, mobilní telefony, netbooky a notebooky a podobně.

Schematický program konference (kliknutím zvětšíte v novém okně):

Na jednotlivé hodiny (náslechy i workshopy) se registrujte pomocí odkazu dole na konci této zprávy .

Kromě uvedených „pracovních aktivit“ Vám naše akce nabídne:

– možnost setkání a diskuze s kolegy a přáteli

– příjemné prostředí s občerstvením a obědem

– načerpání energie pro další práci a rozvoj své školy

– příležitost pro vnesení humoru do obvykle stresujícího shonu školních dní

Účast na konferenci je zcela ZDARMA (vč. občerstvení a oběda).

Součástí je i soutěž o nejzajímavější interaktivní výukový materiál pro SMART Board.

Témata materiálů nejsou nijak omezena a soutěže se mohou zúčastnit vyučující I. i II. stupně.

Materiály přihlašujte do soutěže způsobem popsaným v článku http://www.veskole.cz/clanky/smart-klub-soutez-o-nejlepsi-dum-pokracuje

Z došlých materiálů bude porotou předvybráno 5 nejzajímavějších. V  „předobědovém“ bloku konference bude těchto 5 materiálů svými autory všem účastníkům konference krátce představeno a všichni účastníci potom prostřednictvím hlasovacího zařízení sami rozhodnou o konečném pořadí.

Ceny poskytnuté firmou AV Media (viz odkaz na článek o soutěži výše) budou obohaceny o zajímavé věci poskytnuté naší školou:

Umístění

Cena pro autora

čtečka knih Approx Multimedia (AV Media)
+ USB flash disk 32GB, kovové tělo

+ držák na tablet do automobilu

externí disk USB ADATA 500GB (AV Media)
+ USB flash disk 32GB, kovové tělo

společenská desková hra SVĚT (AV Media)
+ USB flash disk 32GB, kovové tělo

malinová šťáva v křišťálové karafě (AV Media)
USB flash disk 32GB, kovové tělo