8. ročník Krajské konference o podpoře interaktivní výuky

ZŠ a MŠ Krouna zve ve spolupráci s firmou AV Media Praha všechny příznivce interaktivní výuky a zapojování moderních ICT do výuky na již

8. ročník Krajské konference o podpoře interaktivní výuky – SMART klub,

který proběhne ve středu 15.10.2014. Nosnými tématy letošního ročníku jsou implementace mobilních (školních nebo i žákovských) zařízení do výuky – tablety, mobilní telefony, netbooky a notebooky a podobně, dále pak moderní výukové technologie a cloudová řešení

Schematický program konference (kliknutím zvětšíte v novém okně):

Na jednotlivé hodiny (náslechy i workshopy) se registrujte pomocí odkazu dole na konci této zprávy .

Kromě uvedených „pracovních aktivit“ Vám naše akce nabídne:

– možnost setkání a diskuze s kolegy a přáteli

– příjemné prostředí s občerstvením a obědem

– načerpání energie pro další práci a rozvoj své školy

– příležitost pro vnesení humoru do obvykle stresujícího shonu školních dní

Účast na konferenci je zcela ZDARMA (vč. občerstvení a oběda).

ZŠ a MŠ Krouna, Krouna 303

53943 Krouna