Atletické závody “Věříš si?”

Atletické závody "Věříš si?"

V pátek 2.6.2017 se uskutečnily atletické závody nazvané – „Věříš si?“ Každé dítě plnilo tyto disciplíny: hod kriketovým míčkem, překonání překážkové dráhy, skok z místa, běh na 50 m, vytrvalostní běh a hod na cíl.
Závodů se zúčastnilo téměř sto dětí z prvního stupně naší školy. Všichni závodníci chtěli obstát co nejlépe, a proto se velmi snažili. Přestože na stupně vítězů nakonec vystoupalo jen 16 nejlepších, sladkou odměnu za svůj výkon dostaly všechny děti.
Poděkování patří i TJ SOKOL v Krouně, která nám ochotně poskytla své velmi pěkné hřiště.

Celkové pořadí
I. třída