Atletický čtyřboj, Svratka 2010

Atletický čtyřboj, Svratka, 24.9.2010

Ani v dnešní počítačové době neztrácejí děti chuť soutěžit a měřit síly se svými vrstevníky z jiných škol. Mohli se o tom přesvědčit všichni účastníci druhého ročníku Atletického čtyřboje, který uspořádala v pátek 24. září 2010 Základní škola ve Svratce.

Kromě hostitelů ze Svratky a našich žáků se závodů zúčastnily základní školy z Herálce, Kameniček, Sněžného, Jimramova a dvě ZŠ z Nového Města na Moravě. Takže oproti loňskému roku, kdy soutěžilo pět škol, se konkurence ještě zvýšila. I tentokrát byly na programu čtyři disciplíny – běh na 60 a 1500 metrů, skok daleký a hod granátem (8. a 9. třída) a kriketovým míčkem (6. a 7. třída).

Naši žáci se mezi ostatními závodníky vůbec neztratili, ba naopak byli velmi úspěšní a vybojovali celkem devatenáct medailí. Protože zatím nemáme k dispozici úplné výsledkové listiny, zveřejňujeme alespoň naše medailová umístění. Ostatní výsledky zveřejníme hned, jak nám je hostitelská škola zašle.

Zlaté medaile

Simona Pešková

6. třída (běh 60 m)

Michaela Knettigová