Cesta dětí za sluníčkem a prázdninami

Ve čtvrtek 29.6. si děti ve školce užívaly jedny z posledních společných chvil před prázdninami. Loučení se školáky a se školkou na dobu prázdnin připravujeme každoročně v jiném duchu. Letos se děti za pomoci kouzelných brýlí vydaly na „cestu za sluníčkem“. Se slunečními paprsky si přes překážky došly pro odměnu a dárek. Následovalo sladké občerstvení a když už bylo jasné, že se počasí venku umoudřilo a vítr rozehnal mraky, byl čas přesunout se na zahradu. Tam jsme společně prožili zbytek dopoledne v rytmu oblíbených písniček. Děti si mohly vybrat, zda si zatančí, zahrají si společně hry nebo si zasoutěží. Po tolika aktivitách přišlo všem vhod bohaté občerstvení a zdálo se, že dětem ke spokojenosti nechybí vůbec nic…. Tak krásné prázdniny všem!

Mgr. Irena Kavková

Čvn 29 2017