Další úspěch Michala Obrovského

Dalšího významného úspěchu dosáhl žák naší školy Michal Obrovský v národním kole soutěže ve hře na hudební nástroje, kam již dříve postoupil ve hře na tubu. Podařilo se mu uspět, když se umístil na pěkném druhém místě.

Soutěž byla skutečně náročná a Michal nevěřil, že se něco takového podaří. To jenom jeho pedagogové Miroslav Jindra a Iva Komárková, která ho doprovází na klavír, optimisticky věřili, že účast bude úspěšná. Podařilo se a všichni z toho byli velmi dojatí.

Michal také obdržel po soutěži od předsedy poroty, Zdeňka Šedivého, 1. trumpetisty České filharmonie Praha, fotografii s osobním věnováním.

Dne 30.dubna se zúčastní další juniorské soutěže na konzervatoři v Brně.

Děkujeme Michalovi za reprezentaci naší školy a přejeme mu v celostátním finále hodně štěstí.

Kvě 01 2009