Délka výuky v posledním školním týdnu

Délka výuky ve dnech 23.6. – 30.6.2010

Vzhledem ke končícímu školnímu roku a s tím souvisejícímu programu bude ve dnech 23.6. – 30.6.2010 žákům zkráceno vyučování dle následujícího rozpisu:

Středa 23.6.2010

–          Pochodové cvičení

Čtvrtek 24.6. 2010

–    7.30 – 8.15 srovnávací testy D, Př, F, zadají je třídní učitelé ve svých třídách a svých učebnách, VII. a IX. třída si vymění poloviny žáků (aby neopisovali); testy a hodnotící archy si vyzvedněte ve čtvrtek ráno. Jednotliví vyučující testy opraví během čtvrtka a v pátek ráno odevzdají třídním učitelům. Ti přes víkend udělají sumarizaci a v pondělí 28.6. ráno je odevzdají do ředitelny

–    III. + IV. třída plavání

–    výuka podle rozvrhu; žákům V., VIII. a IX. odpadá odpolední vyučování a končí ve 12.00, ostatní končí dle svého rozvrhu

–    od 13.15 ped. rada

Pátek 25.6. 2010

–    TU celý den se svými třídami

–    výběr učebnic

–    III. + IV. třída plavání

Pondělí 28.6. 2010

–          TU celý den se svými třídami

–          Rozdávání učebnic

–          Představení Dividla     I. st.     10.20
                                    II. st.   11.15

Úterý 29.6. 2010

–          TU celý den se svými třídami

–          Poslední zvonění IX. tř.      od IV. tř.        10.20

Středa 30.6. 2010

–          7.30 – 8.30 vydání vysvědčení

–          vycházející žáci 9.30 – 10.00 přijetí u starosty obce na OÚ – doprovod Mgr. Urbanová

Čvn 17 2010