Děti z MŠ navštívily školu

V úterý 21.1.2014 nás přišly navštívit děti a paní učitelky z MŠ. Budoucí prvňáčci si prohlédli první třídu a seznamovali se s děním a výukou ve škole. Školáci si pro ně připravili hodinu geometrie. Děti z mateřské školy se aktivně zapojily do práce s nimi. Společně jsme poznávali a třídili geometrické tvary, pracovali na interaktivní tabuli, řešili zajímavé logické úlohy a soutěžili. Děti vše zvládly na jedničku.

Děti z první třídy bych chtěla pochválit za práci v hodině, byly  aktivní a pracovaly s chutí. Pochvala patří i dětem z MŠ, učily se s námi a dokázaly vyřešit všechny zadané úlohy. Přeji jim, aby zítřejší zápis do prvního ročníku dobře zvládly, aby je učení těšilo a škola jim přinesla nejen nové poznatky, ale i nové kamarády a zážitky.

Mgr. Věra Novotná

Led 21 2014