Dětský karneval – leden 2009

Karneval, ať už je to ten v Riu, nebo třeba v kulturním domě malé české vesnice, či v budově školy, přináší vždy bujaré veselí a rej všemožných masek. Atmosféru karnevalu měly možnost ochutnat děti z prvního stupně naší školy, pro které ho uspořádaly ve čtvrtek 29. ledna 2009 jejich třídní učitelky.
Všichni žáci si přinesli masky a na dvě vyučovací hodiny se proměnili v černokněžníky, kovboje, klauny, šašky,vodníky, princezny, kočičky, víly, piráty, indiánky a v mnoho dalších bytostí.Karnevalové masky se ukázaly ostatním žákům školy, zaměstnancům školy a poté si zasoutěžily a zatancovaly v přístavbě naší ZŠ.
Karneval se líbil jak dětem, tak i vyučujícím. Na závěr nesmíme zapomenout na poděkování všem maminkám, které masky dětem připravily a tím umožnily konání této netradiční a zdařilé akce, kterou jsme se rozloučili s prvním pololetím letošního školního roku.

Další fotografie (více než 120) najdete v naší fotogalerii:

1. část fotogalerie

2. část fotogalerie