Devátá třída na Náchodsku

Devátá třída na Náchodsku

 

Vyrazili jsme 24.5.2017 ráno z krounského nádraží. Postupně jsme se vlaky dostali až do stanice Teplice nad Metují-Skály, odkud jsme do kempu došli pěšky. Ubytovali jsme se v kempu Bučnice a po krátkém odpočinku jsme pěšky vyrazili do Adršpachu. S paní průvodkyní jsme prošli část areálu a zbytek jsme si prohlédli sami. Absolvovali jsme i zábavnou plavbu po jezírku. Cestou do kempu jsme povečeřeli v nedaleké jídelně. A až do večerky jsme u chatek užívali volných chvil.
Druhý den po snídani nás čekalo dlouhé stoupání k pevnosti Dobrošov. Jen, co jsme zdolali tento kopec, následovalo mnoho schodů při prohlídce pevnosti, takže jsme si moc neoddechli. Poté jsme se naobědvali v přilehlém bufetu. Při návratu jsme míjeli i další pevnosti. Opět následovala večeře. V kempu jsme si užívali náš společný poslední večer tancováním a zpěvem.
Poslední den nastal chladným ránem, ale i tak jsme se všichni nakonec odhodlali k opuštění postele. V tento den jsme zavítali na prohlídku do Náchodského zámku. Nejhorší bylo pro nás vyjít opět pár stovek schodů k zámku. Po návštěvě jsme dostali prostor na oběd po náměstí a jeho okolí. Jako sladkou tečku nakonec jsme za naše dobré chování a popřání k svátku našim opatrovnicím dostali zmrzlinu. Po přežití dlouhé cesty domů jsme všichni šli domů odpočívat.

 

 

 

 


 

 

 

Další fotografie najdete v naší fotogalerii 

Pavlína Svatoňová


 

Událost je ukončena.

Datum

Čvn 22 2017
Expired!

Leave a comment