Halloweenská soutěž

Halloweenské strašení
soutěž pro všechny žáky

Jako každý rok i letos vyhlašujeme podzimní výtvarnou soutěž zaměřenou nejen na helloweenskou, ale obecně na podzimní tématiku.
Všichni, kteří se chcete zúčastnit, vyrobte jakýkoliv výrobek týkající se podzimní výzdoby nebo svátku strašidel. Váš výtvor může být z přírodních materiálů (dýně, tykve, trávy, mech, květiny, listy, proutí, …) nebo i jiných materiálů (látky, papír, dřevo, …). Je úplně jedno, co vyrobíte – zda strašidla, čarodějnice, dlabané dýně, pavouky nebo třeba ozdoby do oken, na dveře do váz nebo truhlíků nebo jiné dekorace. A nemusíte být na práci sami – pomoci vám mohou rodiče  prarodiče nebo sourozenci a můžete se třeba domluvit i s kamarádem a vyrobit něco společně.

Výrobky do soutěže přineste do školy od 2. listopadu do 5. listopadu. V pátek 6.11.2009 proběhne vyhodnocení soutěže a autoři neoriginálnějších a nejhezčích prací získají drobné ceny.

Práce noste buď přímo paní učitelce Žežulkové do V. třídy nebo do sborovny a nezapomeňte je označit lístečkem se svým jménem a třídou.

Vyhodnocení loňského ročníku a ukázky prací, které soutěžily před rokem, najdete zde .

Mgr. Lenka Žežulková

Říj 27 2009