Hlasování v soutěži “Z říše rostlin” zahájeno

Výtvarná soutěž
"Z říše rostlin"

V březnu naše škola vyhlásila III. ročník výtvarné soutěže, v letošním školním roce s názvem "Z říše rostlin" . Blíže o soutěži zde .

Do soutěže se zapojily děti:

1. – 5. ročník ZŠ Krouna

ZŠP Skuteč

V rámci soutěže děti vytvořily více než 200 soutěžních prací a z nich porota vybrala 50 nejlepších, které si můžete prohlédnout v naší internetové galerii a zároveň v ní i hlasovat pro práce, které se vám nejvíce líbí.

Všechny práce pak uvidíte na výstavě, která je ke shlédnutí v přízemí ZŠ Krouna vždy v době provozu školy a to až do 17.6.2011. Těšíme se na vaši návštěvu.

Hlasování a hodnocení:
Hlasovat (hodnotit obrázky) můžete až do středy 15.6.2011 do 12.00 hodin.

Postup hodnocení:
Můžete zvolit 2 postupy:
a) postupně si budete prohlížet všechny obrázky a každému přiřadíte hodnocení z výběru pod obrázkem
nebo
b) si obrázky prohlédnete a ohodnotíte jen ty z nich, které Vás nějakým způsobem zaujaly

Hlasovat může každý, kdo se zaregistruje (registrace zabere nejvýše 1 minutu a po ní lze již přímo hlasovat; pokud jste se registrovali již v loňském roce, nemusíte se registrovat znovu a můžete se hned přihlásit). Při registraci stačí vyplnit pouze políčka označená červenou hvězdičkou. Na registrační stránku se dostanete rychle zde . V případě problémů s registrací nebo přihlášením pište na zs_krouna@xaz.cz .

Do galerie se dostanete ze sekce "Materiály k výuce" – "Výtvarná výchova" vpravo v  horním liště menu nebo přímo zde . Pro hlasování se nezapomeňte v sekci výtvarné výchovy přihlásit.

Zapojte se do soutěže a hlasujte!

Prohlížet si soutěžní práce a hlasovat můžete tak, že kliknete na jednotlivá soutěžní díla a pod nimi se Vám  objeví okénko pro Vaše hlasování.

Mgr. Josef Kyncl, Mgr. Věra Novotná

Čvn 06 2011