IV. ročník recitační soutěže

15. prosince 2010 se na naší škole uskutečnil již IV. ročník recitační soutěže, které se zúčastnilo 21 žáků z I., II. a III. třídy, kteří uspěli nejprve v třídním kole.

Básničky, které si děti připravily, se nesly v duchu Vánoc a pohádek. Malí recitátoři předvedli úžasné výkony a porota, kterou tvořila paní zástupkyně Pejchová a pan učitel Tlapák, měla velmi těžký úkol vybrat ty nejlepší.

Na prvních třech místech se nakonec umístili tito žáci:

Pavlína Svatoňová, III. třída (Vánoce mám nejradši)

Eliška Bartůňková, II. třída (Paleček a jeho kamarádi)

Pavel Vít, III. třída (Zimní předvánoční)

Sára Čáslavská, I. třída (Noční vláček)

Nikola Šafránková, I. třída (Když nemůžeš spát)

Nela Moučková, II. třída (O řepě)

Vítězové, ale i ostatní děti, byli za své výkony odměněni drobnými cenami.

Více než 30 dalších fotografií najdete v naší fotogalerii zde

Mgr. Věra Novotná, Mgr. Hana Šmahelová a Mgr. Miloslava Peňázová