Jak si zobrazit hodnocení žáka za I. pololetí šk.r. 2020/21

Prezenčně budou dne 28.1.2021 ve škole pouze žáci I. a II. třídy a ti obdrží výpis z vysvědčení (výpis z vysvědčení obsahuje všechny údaje, jako klasické vysvědčení, ale liší se od něj zejména tím, že,  není vytištěn na blanketu s vodoznakem a žáci jej do školy nevrací; na konci školního roku bude žákům vydáno plnohodnotné vysvědčení s uvedením hodnocení a dalších údajů za obě pololetí)

Na žáky všech ostatních tříd se tak bude vztahovat možnost prohlédnout si hodnocení žáka za 1. pololetí šk.r. 2020/21 on-line v systému Bakaláři.

Postup, jak to udělat, je ke stažení zde. Hodnocení bude on-line zpřístupněno nejpozději 28.1.2021.

Nepřítomné třídy obdrží výpisy do 3 dnů od jejich návratu do školy.

Led 25 2021