Lyžařský výcvik VII. třídy, Daňkovice, únor 2018

Lyžařský výcvik VII. třídy, Daňkovice, únor 2018
 

Aktualizace

Ve dnech 5. – 9. února 2018 proběhl lyžařský výcvik VII. třídy – tradičně v Daňkovicích u Sněžného.

Už od začátku školního roku se celá třída na něj těšila. Doufali jsme, že bude sníh. I když to nevypadalo dobře, na poslední chvíli začalo sněžit.
V pondělí se všichni žáci sešli u školy, kde odevzdali své batohy, kufry a běžky do auta, které odvezlo všechny věci na Selský dvůr do Daňkovic. Vyrazili jsme na autobusovou zastávku – směr Svratka. Ve Svratce jsme přestoupili na jiný autobus, který nás odvezl do Sněžného, následovala cesta pěšky do Daňkovic. Hned, jak jsme dorazili, si všichni vybalili kufry a šlo se na oběd. Po poledním klidu jsme hned vyrazili na běžky. Jezdili jsme nejprve jen po okruhu na fotbalovém hřišti. Kolem páté hodiny se šlo na svačinu a v šest hodin byla večeře. Všichni byli unaveni, a proto brzo zalehli a šli spát.
Další dny probíhaly skoro ve stejném denním režimu, jen dráhy byly různé. Postupně jsme se zlepšovali v našich dovednostech v lyžování. Poslední den, tedy ve čtvrtek, jsme vynaložili všechny naše síly, abychom předvedli, co jsme se za necelý týden na lyžích naučili. Když nastal poslední večer, nikdo nechtěl jít spát a chtěl si to ještě užít. Bohužel, ráno se museli všechny naše věci vystěhovat z pokoje a odjížděli jsme zpátky domů. Byl to nezapomenutelný zážitek pro celou třídu. Myslím si, že jsme se díky lyžáku více spřátelili a stmelili i jako kolektiv.

 

 

 

 

 

Další fotografie najdete v naší fotogalerii 

 

Text: Jolana Dudychová, VII. třída

 

Událost je ukončena.

Datum

Úno 15 2018
Expired!

Leave a comment