“Muzikál ze základky” aneb Poslední zvonění IX. třídy

"Muzikál ze základky"
aneb
Poslední zvonění IX. tř.

Poslední zvonění se stalo již tradicí pro odcházející žáky deváté třídy. I letos již po deváté ožila 27. června 2012 Nová scéna na naší škole. Ve dvou představeních se devítka odvážně pustila do boje s jevištěm, melodií, rytmem, pamětí atd. a vystřihla svůj „ Muzikál ze základky“.

Program plný písniček, scének a tance pobavil nejen spolužáky, ale zejména rodiče, příbuzné a kamarády. Plný sál, častý smích a potlesk byly odměnou za nekonečné hodiny příprav. Program pěkně šlapal a všichni působili jako bezva parta. Někteří se zdárně popasovali s trémou a mnozí neskrývali slzičky dojetí. Kdo by měl rád loučení. Jistě bude na co vzpomínat i když vás vítr jako suché listí rozfouká do všech světových stran.

Mgr. Roman Tlapák, foto Mgr. Lenka Žežulková

Čvn 30 2012