Nabídka odprodeje vyřazených počítačů

ZŠ a MŠ Krouna nabízí k odprodeji níže uvedené počítače vyřazené z majetku školy:

kusů cena/ks

procesor Athlon 4850e, 80GB HDD, 4GB RAM, grafika a zvuk integrované na základní desce, D-sub, DVI, HDMI, 4x USB 2.0

pro žáky 50,- Kč/ks

pro ostatní zájemce 100,- Kč/ks

procesor AMD X3, 160GB HDD, 4GB RAM, DVD mechanika, grafika a zvuk integrované na základní desce, D-sub, DVI, HDMI, 6x USB 2.0, 2x USB 3.0

pro žáky 700,- Kč/ks

pro ostatní zájemce 900,- Kč/ks

procesor AMD X3, 500GB HDD, 4GB RAM, grafika a zvuk integrované na základní desce, D-sub, DVI, HDMI, 6x USB 2.0, 2x USB 3.0

pro žáky 700,- Kč/ks

pro ostatní zájemce 900,- Kč/ks

Prodáván je pouze samotný počítač se síťovým napájecím kabelem (tj. bez monitoru, bez myši, bez klávesnice, atd.) a bez jakéhokoliv softwaru (tj. na počítačích není ani operační systém).

Vlastní prodej bude realizován po vydání souhlasu zřizovatelem (předpokládáme po 27.2.2017).

Úno 22 2017