Naše holky vyhrály zájezd do Francie

Naše holky vyhrály zájezd do Francie
 

Jak jsme již informovali v článku z 5. března 2011, zúčastnily se naše čtyři žákyně VII. A VIII. třídy – Jitka Urbanová, Hana Pešková, Daniela Nováková a Michaela Sklenářová již IV. ročníku Festivalu vědy a techniky pro mládež v Pardubickém kraji, a to s projektem Zkoumání pevnosti lepených papírových materiálů v závislosti na jejich vnitřní struktuře. Popis projektu najdete zde.

 

 

 

 

 

 

Z okresního kola pro okresy Pardubice a Chrudim (konalo se 17.2.2011), ve kterém soutěžilo celkem 71 projektů základních a středních škol, jich do finále, tedy do kola krajského, postoupilo celkem 42. Dalších přibližně 40 projektů postoupilo z okresního kola pro okresy Svitavy a Ústí n. O. (konalo se 11.2.2011).

Ve finále, které proběhlo v pardubickém centru Ideon, se tak zúčastnilo více než 80 projektů.

 

 

 

 

 

 

Naše děti se v soutěži ani letos neztratily a náš projekt byl vybrán mezi 12 nejlepších, jejichž autoři a vedoucí učitelé vyhráli 6-ti denní zájezd do Francie, která se uskuteční v posledním květnovém týdnu. Naši žáci tak navázali na obdobný úspěch, kterého naše škola dosáhla před 2 roky – více zde .

 

 

 

 

 

Našim dětem k vynikajícímu úspěchu samozřejmě blahopřeji a děkuji jim i Mgr. Jitce Urbanové za skvělou reprezentaci školy i obce.

 

 

 

 

 

 

Mgr. Josef Kyncl
 

Událost je ukončena.

Datum

Bře 18 2011
Expired!

Leave a comment