Naši žáci na přeboru v lyžování

Naši žáci se 25. 1. 2013 v Hlinsku a 15.2.2013 v Hluboké u Trhové Kamenice zúčastnili lyžařských závodů. Přestože se neumístili na předních příčkách, patří jim velké poděkování za reprezentaci školy.

"Jeden lednový pátek jsem se se svými spolužačkami Bárou Kynclovou a Ninou Novotnou zúčastnil lyžařských závodů v Hlinsku. V Hlinsku to bylo hezké, jen jsme nedopadli zrovna nejlépe. Po chybném projetí trati jsme byli bohužel diskvalifikováni. Byly to ale naše první cenné zkušenosti s podobnými závody. Tento neúspěch nás však neodradil. O pár týdnů později jsme se opět  přihlásili a jeli jsme s Bárou reprezentovat naši školu na další lyžařské závody – tentokrát do Hluboké u Trhové Kamenice. Po zaregistrování jsme dostali čísla, se kterými jsme soutěžili a mohli si projet soutěžní trasu. V 9  hodin už začal samotný závod. Já jsem závodil v kategorii 1. – 3. třída  chlapci a Bára  1 .- 3. třída dívky. Závod pro nás dopadl mnohem lépe než ten  první v Hlinsku. Já jsem se umístil na 14. místě z 25 závodníků a Bára dojela ještě lépe, a to na 11. místě z 22 závodnic. I když jsme hned nevyhráli, tak jsme si to stejně moc užili. Prožili jsme  hezké dopoledne při sportu, který nás baví.