Okresní kolo dějepisné olympiády

V úterý 28.1.2014 se v Domě dětí a mládeže v Chrudimi uskutečnilo okresní kolo dějepisné olympiády. Téma letošního ročníku bylo "Město v proměnách času"

Propozice soutěže najdete zde .

Soutěže se zúčastnilo 24 žáků ze 10 škol základních škol a víceletých gymnázií celého okresu.

Žáci naší školy, přestože se jednalo o osmáky a většina ostatních soutěžících byli deváťáci, dosáhli pěkných výsledků:
Lucie Drahošová, VIII. tř., se umístila na 10. místě
Lucie Sodomková, VIII.tř. se umístila na 14. místě
Tereza Lorencová, VIII. tř. se umístila na 22. místě

V každém případě byla účast na soutěži pro žáky příležitostí nasbírat zkušenosti a "otrkat se" a věřím, že se příští rok, již jako deváťáci, soutěže opět zúčastní.

Všem žákům děkuji za reprezentaci školy a odvedenou práci.

Poděkování však patří i Mgr. Janě Sádovské, která je na olympiádu připravovala.

Mgr. Josef Kyncl

Led 30 2014