On-line přehlídky středních škol

Vzhledem k epidemiologické situaci byly zrušeny prezentační přehlídky středních škol.  DELTA – Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o. ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje připravila za zrušené přehlídky škol náhradní on-line řešení

Přehlídky středních škol proběhnou prostřednictvím on-line schůzek na portálu BurzaŠkol.Online  (https://burzaskol.online), a to v termínech

• 15. 10. 2020 – Česká Třebová,
  • 20. 10. 2020 – Chrudim,
  • 20. 10. 2020 – Svitavy,
  • 6. 11. 2020 – Pardubice,
  • 20. 11. 2020 – Pardubice (KHK).

Ke každé výstavě jsou zaregistrovány střední školy s odkazem na on-line schůzku, prostřednictvím které budou zástupci škol připraveni od 8:00–12:00 a 18:00–21:00 hodin odpovídat na dotazy Vašich žáků. Dopolední termín je určen pro připojení žáků přímo ze základních škol, večerní termín pro připojení žáků i s rodiči z domácího prostředí.

Říj 07 2020

All Day