Pochodové cvičení

V souladu se školním vzdělávacím programem a harmonogramem akcí proběhne v pátek 24.9.2010 pochodové cvičení. V tento den se také výběr žáků 2. stupně školy zúčastní atletické soutěže ve Svratce. Se zbytkem tříd druhého stupně půjdou na pochodové cvičení Mgr. Tlapák, Mgr. Urbanová a M. Nováková. Rozpis do skupin budou tito vyučující mít v pátek ráno.

Vzhledem k nejistému počasí platí následující:
– vycházíme z toho, že pochodové cvičení bude
– v případě, že dojde k razantní změně předpovědi počasí, bude odvolání pochodového cvičení zveřejněno na webu školy
ve čtvrtek do 20.30 hodin
– v případě odvolání pochodového cvičení bude výuka probíhat podle rozvrhu, tj. nebude zkrácena

Pokud pochodové cvičení proběhne, bude výuka zkrácena následovně:
I., II.  tř.
návrat 10.45 až 11.05; ukončení a vyhodnocení v 11.05
III. až V. tř.
návrat 11.15 až 11.30; ukončení a vyhodnocení v 11.30
VI., až IX. tř.
návrat 11.45 až 12.00; ukončení a vyhodnocení ve 12.00

Školní družina a školní jídelna fungují normálně.

Mgr. Kyncl Josef

Zář 18 2010