Podzimní návštěva záchranné stanice Pasíčka

Ve čtvrtek 29. září 2016 se žáci I. a II. třídy vydali na podzimní výlet a navštívili záchrannou stanici Pasíčka. Děti si prohlédly areál stanice a vyslechly poutavý a zajímavý výklad průvodců o jednotlivých zde žijících zvířatech. Žáci se dozvěděli, jak se zvířata do stanice dostala, co se jim přihodilo a co je trápí. Školákům se nejvíce líbili jezevci, veverky, lišky a také kuny.
Výlet se vydařil a všichni na něj budeme dlouho vzpomínat.

Žáci I. a II. třídy a jejich učitelky.

Říj 05 2016