Podzimní strašidlování

V letošním roce jsme se kvůli neúrodě dýní rozhodli naši tradiční soutěž trochu pozměnit. A protože k podzimu patří bohužel i plískanice a smutné počasí, nazvali jsme ji "Podzimní strašidla" aneb Strašidlování v ZŠ Krouna. O co jde? Soutěžící (a těmi jsou všichni žáci školy z 1. i ze 2. stupně) mají za úkol vyrobit postavičku nebo zvířátko z přírodních materiálů (například kaštany, suchá tráva, listí, dýně, kukuřice, žaludy, řepa, šípky a podobně) a do 17. října přinést p. uč. Pejchové nebo p. uč. Žežulkové. Své výrobky nezapomeňte opatřit lístečkem se jménem a třídou autora. A protože je soutěž určena i pro malé děti, mohou všem soutěžícím s výtvory samozřejmě pomáhat i rodiče, prarodiče nebo kdokoliv jiný, můžete se klidně domluvit například ve dvojici a udělat práci společně.

Z došlých prací vybereme ty nejzdařilejší a jejich autory odměníme cenami.

Říj 05 2008