Poslední dračí létání

V úterý 31.10.2017 se nad mateřskou školou vznesl drak a s ním spousta malých dráčků v rukou dětí. Přestože podzim zdaleka nekončí, počasí nám dává znát nadcházející zimu den po dni citelněji. Proto jsme takto symbolicky zamávali pěknému podzimnímu počasí. A jelikož byl velký drak kouzelný, nechal dětem na svém ocase zavěšené dárečky. Každý „malý dráček“ si se zavázanýma očima pro svůj balíček musel dojít mezi stromy, kde se drak zamotal.. Nutno říci, že všechny děti ve zkoušce obstály na výbornou. To už se ale rozpršelo a všichni jsme se rádi vrátili zpět do školky.

Mgr. Irena Kavková

dny