Poslední zvonění IX. třídy

Tak, jako byl zvláštní a netradiční celý školní rok 2020 – 2021, odehrálo se netradičně i poslední zvonění letošních deváťáků. Abychom dodrželi hygienická opatření, připravili si žáci krátký výstup pro každou třídu spojený s prezentací, která byla také jiná než obvykle. Obsahovala fotografie žáků od prvního školního dne v první třídě po poslední školní dny v deváté třídě. Nechyběly ani fotografie z distanční výuky. Při posledním vystoupení před osmou třídou pan ředitel s paní zástupkyní žákům předali pamětní medaile, dívky dostaly květinku a chlapci tradiční klobásu. Nekonalo se vystoupení pro rodiče, čehož jsme velmi litovali. Dětem musím touto cestou poděkovat, že i když se celý školní rok musely vypořádávat s nepříjemnými situacemi, neztratily smysl pro humor a vždy, jak při čertovské nadílce, tak nakonec i při posledním zvonění, si poradily. Přeji jim do dalšího života jen vše dobré a mnoho krásných a šťastných dní a další školní roky bez distanční výuky.

9. třída – prezentace

Mgr. Jana Sádovská