Pozvánka na divadelní představení

Obec Krouna, ZŠ Krouna a loutkové Divadlo Julie Vás zvou na divadelní představení loutkové pohádky na motivy Jana Wericha "Až opadá listí z dubu". Pohádku v areálu školy odehraje v rámci svého letního putování 2011 loutkové Divadlo Julie (webové stránky zde).

Termín: čtvrtek 28. července 2011 od 18.00 hodin
Vstupné dobrovolné

V případě příznivého počasí se představení uskuteční venku v areálu školy. V případě nepříznivého počasí pak v sále přístavby školy.

Každé léto oprášíme loukoťové vozíčky a vyrazíme na divadelní turné,
pěkně po svých, s nákladem loutek, kulis a rekvizit.
Každé léto, s pravidelnou setrvačností nás můžete vidět,
nebo jste již viděli, právě ve Vašem městě nebo obci.
Za více než tři desítky let jsme prochodili tisíce kilometrů a stovky štací
po celé České republice.
Naše divadlo se zaměřuje na všechny věkové kategorie
se zřetelem zejména na rodinné divadlo. Součástí je i vlastní divadelní orchestr,
bez něhož se neobejde žádné představení při letním putování
vání.

Kompletní repertoár divadla včetně písniček z představení, plán představení na letním putování 2011 a spoustu fotek najdete na stránkách Divadla Julie.

Čvc 19 2011