Přírodovědná soutěž II. a III. třídy

Přírodovědná soutěž žáků II. a III. třídy

V pondělí 22. dubna 2013 si žáci II. a III. třídy netradičně připomněli Den Země a paní učitelky pro ně připravily přírodovědnou soutěž. Děti soutěžily ve smíšených družstvech po čtyřech (dva druháci a dva třeťáci). Otázky a úkoly byly připraveny na interaktivní tabuli. Žáci odpovídali celkem na 20 otázek, otázky se týkaly přírody a její ochrany, nechyběly hádanky, poznávačky zvířat a rostlin, video a audio ukázky. Žáci prokázali velmi dobré vědomosti a celkové bodové rozdíly byly minimální.

Výsledky:

Matěj Zahradník, Linda Nováková, Michal Bečička a Michaela Vašáková

Natálie Staňková, Gabriela Schmiedová, Daniel Tomášek a Natálie Pérková

Ondřej Švanda, Dominik Polaček, Libor Pešek a Jakub Řehoř

Soutěž se všem dětem líbila, žáci získali nové vědomosti a poznatky a pochopili, jak je důležité naší přírodu chránit.

Mgr. Hana Šmahelová, Mgr. Miloslava Peňázová

Dub 28 2013