Přírodovědná soutěž Zlatý list 2019

V letošním školním roce probíhá již 47. ročník soutěže v přírodovědných disciplínách s názvem Zlatý list. Koordinátorem krajského kola pro Pardubický kraj byla ČSOP – Záchranná stanice a ekocentrum Pasíčka. Smyslem a cílem soutěže je prohlubovat v dětech zájem o přírodu, o její ochranu a rozšiřovat povědomí o ekologickém chování člověka.
Soutěž se uskutečnila ve čtvrtek 16. května a naši školu reprezentovali žáci a žákyně V. třídy – Anna Broulíková, Barbora Šenkýřová, Daniela Kyselová, Karel Peňáz, Milan Tomášek, Jakub Hejsek a umístili se v mladší kategorii na pěkném 8. místě.
Dětem blahopřeji a děkuji za reprezentaci školy i obce.

Mgr. Hana Šmahelová

Kvě 22 2019