Prodej ročenky za šk.r. 2016/17 zahájen

V pondělí 18. září 2017 bude zahájen prodej nové Ročenky školy mapující šk. rok 2016/2017. K dispozici je v podobě tištěné brožury za cenu 100,- Kč. Na téměř 100 stránkách ročenka zachycuje dění ve škole v uplynulém školním roce, přináší seznamy a fotografie žáků i zaměstnanců školy a nechybí ani ukázky žákovských prací. V letošním roce jsme změnili způsob vazby i tisku a podařilo se nám tak úroveň ročenky posunout zase o kousek výše. Věřím, že Ti z vás, kteří si ji zakoupíte, budete mile překvapeni.

Přestože se cena může zdát vysoká (skutečné náklady jsou však s ohledem na velmi malý počet výtisků přibližně dvojnásobné), věřím, že bude hodnotnou památkou na školní léta Vašich dětí.

Ročenku si můžete zakoupit v ředitelně školy.

Ukázky z nové ročenky si může prohlédnout kliknutím na miniatury:

Mgr. Kyncl Josef

Zář 15 2017