Prodejní výstava výtvarných prací

ZŠ Krouna pořádá ve dnech 11. a 12. června 2010 (pátek a sobota) 4. ročník prodejní výstavy grafických prací a keramiky žáků prvního i druhého stupně školy, které vznikly v průběhu celého školního roku. Ke shlédnutí i k zakoupení za symbolické ceny budou práce vytvořené různými technikami od obrázků až po keramiku. Cílem výstavy je prezentovat široké veřejnosti práce dětí. Vstupné (dobrovolné) a výtěžek z prodeje prací poslouží jednak k pokrytí nákladů na vlastní výstavu (pasparty, rámky, atd.) a pokud něco zbude, tak i jako pomoc s finančně velmi náročným provozem keramické pece.

Výstava se koná v sále přístavby školy a má následující program:

Pátek 11. června 2010

16.00 – 16.15 Zahájení,
    kulturní program
  16.15 – 19.00 1. den výstavy

Sobota 12. června 2010

10.00 – 15.00 2. den výstavy

Zakoupené exponáty (a to nejen svých vlastních dětí, ale i ostatní, které se Vám zalíbí) si budete moci osobně nebo prostřednictvím dětí vyzvednout po ukončení výstavy nebo i v dalších dnech.

Mgr. Kyncl Josef

Čvn 07 2010