Radost na Pasíčkách

V pátek 19.12.2008 jsme se teple oblékli a vydali se s vánoční nadílkou pro zvířátka na Pasíčka. Záchranná stanice volně žijících živočichů „Pasíčka“ je zařízením neziskové organizace Českého svazu ochránců přírody.

Děti nadělily pod vánoční strom piškoty, suché pečivo, semínka, obilí, mák,sůl, konzervy a další krmení. Poděkováním pro děti byla veliká mísa vánočního cukroví a prohlídka celého areálu záchranné stanice s průvodkyní.

Návštěva v Pasíčkách přinesla radost všem. Chtěli bychom poděkovat také rodičům, kteří si v čase shonu a předvánočních zmatků našli chvilku a nachystali svým dětem opravdu velké zásoby pro zvířata.

Mgr. Věra Novotná a Mgr. Hana Šmahelová

Led 02 2009