Recitační soutěž

Dne 4. 12. 2009 se v naší škole konalo školní kolo recitační soutěže žáků I. – III. třídy. Letošní ročník byl zaměřen na téma Zima.
Soutěže  se celkem zúčastnilo 22 soutěžících, z nichž porota vybrala 5 nejlepších recitátorů. Je však nutno říci, že výkon všech dětí byl výborný. Každý si  odnesl malé ocenění a pochvalný list za účast.  K dobré předvánoční náladě přispěla i hojná účast rodičů a blízkých. Proto touto cestou děkujeme všem za podporu a těšíme se na další ročník.

Pět nejlepších recitátorů (v abecedním pořadí; vybráno bylo 5 dětí, které porotu zaujali):
Veronika Brožková, III. třída
Marie  Gregorová, I. třída
Kristýna Chlupáčová, II. třída
Pavlína Svatoňová, II. třída
Karolína Zelenková, III. třída

Všem rodičům přejeme krásné Vánoce
a šťastný nový rok.

Fotogalerie z recitační soutěže   .

Učitelky Mgr. Šmahelová Hana a Mgr. Peňázová Miloslava

Pro 05 2009