Recitační soutěž – školní kolo

Poslední školní den před vánočními prázdninami – v pátek 19. prosince se konal již 8. ročník recitační soutěže, které se letos zúčastnilo 29 žáků a žákyň z I. II. a III. třídy. Letošním tématem byla zima, předvánoční doba, Vánoce. Děti recitovaly básně a básničky o sněhulácích, o sněhových vločkách, o vánočních zvycích, o Ježíškovi, o stromečku a mnohé další.

Všichni soutěžící předvedli velmi pěkné výkony, které ocenili nejen jejich spolužáci, ale i rodiče a prarodiče. Porota měla velmi těžké rozhodování, nakonec se shodla a vyhodnotila soutěž následovně:

1. místo – Daniela Kyselová – I. třída

Tereza Vtípilová – II. třída

Aneta Bartošová – III. třída

2. místo – Karel Peňáz – I. třída

Eliška Pražanová – I. třída

Matyáš Pešek – II. třída

3. místo – Adam Pešek – II. třída

Adéla Burešová – II. třída

Adéla Kněžourová – III. třída

Závěrem bychom chtěly poděkovat všem soutěžícím za píli a dobře odvedenou práci a popřát všem klidné, spokojené a radostné Vánoce.

Mgr. Hana Šmahelová, Mgr. Věra Novotná a Mgr. Jitka Broulíková, třídní učitelky I., II. a III. třídy

Pro 21 2014