Recitační soutěž

Ve středu 18. prosince 2019 se uskutečnila recitační soutěž žáků I., II. a III. třídy. Slavnostně vyzdobený sál přístavby školy přivítal 23 soutěžících školáků, spolužáky, třídní učitelky, také rodiče a prarodiče dětí, či běžné občany Krouny. Výkony recitátorů posuzovala porota – Mgr.Věra Novotná, Mgr. Miloslava Peňázová a vychovatelka školní družiny Lenka Vašková.

Všechny děti se velmi snažily a svými výkony přispěly k příjemné předvánoční atmosféře, která v sále po celou dobu soutěže panovala.

Porota vyhodnotila šest nejlepších recitátorů :

Eliška Kusá – I. třída
    Ondřej Staněk – I. třída
    Karolína Žežulková – I. třída
    Zuzana Pešková – II. třída
    Adéla Broulíková – II. třída
    David Drahoš – II. třída
Zvláštní ocenění poroty obdržely žákyně III. třídy Veronika Kučerová, Agáta Pérková, Markéta Šmoková a Ella Štulíková, neboť předvedly skupinovou recitaci velmi dlouhé básně Koleda od J.V. Sládka. Drobné ceny nedostali pouze úspěšní recitátoři, ale všichni odvážní soutěžící.

Děkujeme rodičům, babičkám i dědečkům, kteří přišli děti podpořit a těšíme se na další ročník soutěže.

Další fotografie najdete v naší fotogalerii.

Text: Mgr. Hana Šmahelová; foto Mgr. Jitka Broulíková

Led 04 2019