Sbírka básní OD JARA DO ZIMY

Stalo se již tradicí, že ve škole vydáváme sbírku básní sestavenou z prací našich žáků. Do této sbírky mohou přispět básničkou všechny děti od první až po devátou třídu. Své originální literární příspěvky /básničky a verše nikde neopisujte/ odevzdávejte v průběhu měsíců února a března paní učitelce Mgr. Lence Žežulkové nebo Mgr. Věře Novotné.
Z nejlepších prací bude sestavena ilustrovaná sbírka pod názvem OD JARA DO ZIMY. Zamyslete se nad tím, co Vás těší na jaře, v létě, na podzim, či v zimě. Co všechno se změní? Popusťte uzdu své fantazii a napište o tom básničku, která nemusí být dlouhá.
Těšíme se na Vaše básničky a přejeme Vám hodně pěkných nápadů při jejich realizaci.

Mgr. Věra Novotná, Mgr. Lenka Žežulková

Úno 08 2017