Sbírka básniček “Od jara do zimy”

Sbírka básniček "Od jara do zimy"

Naše škola pokračuje v tradici vydávání sbírek dětských básniček a tak světlo světa v těchto dnech spatřil další sborník, tentokrát s názvem "Od jara do zimy". Prostřednictvím více než 30 původních dětských básniček a mnoha obrázky se nám děti pokusí přiblížit své vlastní vnímání čtyř ročních období.

Sbírka je v prodeji v ředitelně školy za částku 60,- Kč.

Připomenutí tradice našich sbírek:

r. 2006    "Podzimníček"

r. 2007    "Letníček"

r. 2008    "Zimníček"

r. 2010    "Jarníček"

r. 2010    "Valentýnkovníček"

r. 2013     "Skončily prázdniny, začala škola".

r. 2015     "Cesta kolem světa"

Mgr. Josef Kyncl

Čvn 06 2017