SIM karty pro připojení k internetu na 3 měsíce zdarma.

SIM karty pro připojení k internetu na 3 měsíce zdarma

Podařilo se nám zajistit 10 ks SIM karet od společnosti T-Mobile pro připojení k internetu na dobu 3 měsíců zdarma. Pokud řádnému průběhu dálkové výuky dítěte brání právě nedostatečné připojení k internetu, postupujte podle následujících pokynů:

1) Kontaktujte školu, dohodneme termín předání unikátního kódu
2) Rodičům žáka bude proti podpisu předán kód
3) Rodič si objedná SIM kartu na webové stránce https://www.t-mobile.cz/skola (NA SVÉ RODNÉ ČÍSLO SE SVÝMI ÚDAJI)
4) Přidělený slevový kód vloží do objednávky
Smlouva musí být vedena na rodiče Vašeho žáka – na jeho rodné číslo. Škola nemůže aktivaci služeb zajistit hromadně.

Jedná se o tarif určený pro internetové připojení s rychlými daty (20 GB v plné rychlosti, po vyčerpání v rychlosti 3 Mb/s)

POZOR TARIF NENÍ URČEN PRO VOLÁNÍ A SMS ZDARMA. PŘÍPADNÁ PROVOLANÁ ČÁSTKA NEBO ZASLANÉ SMS BUDOU ZPOPLATNĚNY.

SIM karta s tarifem přijde rodině domů poštou na uvedenou adresu.

Jedná se o službu firmy T-Mobile, škola v ní vystupuje pouze v roli instituce, která garantuje předání kódu zákonným zástupcům skutečného žáka školy.

Lis 09 2020