Školní časopis ŠKROB je nejlepším v Pardubickém kraji

Školní časopis ŠKROB vydávaný naší školou byl v rámci soutěže o nejlepší školní časopis roku 2014 vyhodnocen jako nejlepší v Pardubickém kraji v kategorii časopisů vydávaných žáky 2. stupně základních škol. Vítězství je o to cennější, že se do soutěže v Pardubickém kraji přihlásilo více než 40 školních časopisů. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání diplomů proběhne pravděpodobně na chrudimské Bambiriádě na konci května a naši redaktoři samozřejmě postupují do celostátního finále, jehož výsledky budou vyhlášeny na podzim 2014.

ŠKROB tak po loňském 3. místě v rámci kraje (více o umístění v r. 2013 zde) a po úspěchu v celostátním finále (více zde) potvrdil, že patří mezi republikovou špičku.

Poděkování za vzornou reprezentaci školy i obce patří všem tvůrcům ŠKROBu z řad žáků a samozřejmě i p. uč. Schmiedovi, který časopis vede.

Pro zvětšení textu klikněte na obrázek:

Mgr. Josef Kyncl

Dub 02 2014