Školní kolo recitační soutěže

Dne 28.2.2013 proběhlo v naší škole školní kolo recitační soutěže, které se zúčastnili děti z I. – III. třídy. V letošním roce malí recitátoři soutěžili s básničkami na téma Zvířátka.

Jejich výkony hodnotila porota, ve které zasedly Mgr. Eva Pejchová a Mgr. Michaela Skalová.

Všechny děti se velmi snažily a svými výkony přispěly k příjemné atmosféře, která v sále po celou dobu soutěže panovala. Diváci tak slyšeli básničky o kočkách, ptáčcích, vosách, krtkovi, kuřátku a jiných stvořeních ze živočišné říše.

Porota měla velmi těžkou práci. Musela vybrat ty nejlepší. Nakonec udělila dvě třetí, dvě druhá a dvě první místa. Vítězové byli odměněni drobnými cenami, ale i ti, kteří se na předních místech neumístili, neodešli s prázdnou a za svou snahu dostali malou odměnu.

Děkujeme i rodičům, babičkám a dědečkům, kteří přišli děti podpořit a těšíme se na další ročník.

Matěj Arnošt Zahradník – II. třída

Františka Anna Sedláčková – I. třída

Sára Čáslavská – III. třída

Agáta Chlupáčová – II. třída