Školní výlet VI. a VII. třídy. Jihlava

Školní výlet VI. a VII. třídy, Jihlava

 

V pátek 23. května se sedmá a šestá třída doplněné žáky z deváté a osmé třídy vydaly na výlet do Jihlavy. Všichni jsme se sešli před školou v 7:30. Po chvilce čekání na autobus, který měl zpoždění, jsme nastoupili do autobusu a vydali se směr Jihlava.

Po příjezdu do Jihlavy jsme vystoupili, seřadili se a odešli jsem směrem ke katakombám. Prohlídku jsme měli zamluvenou na desátou hodinu. Protože jsme přišli o trochu dříve, měli jsme čas nakoupit si suvenýry. V 10:00 pro nás přišla paní průvodkyně, která nás provedla jihlavským podzemím. V podzemí bylo chladno, a přestože se nám prohlídka líbila, těšili jsme se na sluníčko.

Z podzemí jsme šli do zoo. V zoo jsme se nejdříve všichni na památku vyfotili, a potom nám dali učitelé rozchod do 14:00. Každý si mohl vybrat trasu prohlídky. Když jsme si prohlédli zoo, zbyla nám ještě spousta volného času. Někdo si šel nakoupit suvenýry nebo něco dobrého k mlsání a někdo šel na dětské hřiště. Postupem času jsme se na dětském hřišti sešli skoro všichni. Nejvíce nás zaujal veliký tobogán, na kterém jsme se mnohokrát svezli. V 14:00 nás učitelé spočítali. Nikdo nechyběl, tak jsme mohli jít k autobusu.Autobus na nás čekal na parkovišti. Po celou cestu domů bylo veliké horko. Do Krouny jsme přijeli unaveni asi v 16:15. Na někoho, převážně dojíždějící, již čekali rodiče a ostatní šli domů sami. Nám všem se výlet líbil. Byl to krásně strávený den.

 

 

 

 

 

 

 

Další fotografie najdete v naší fotogalerii 

 

 

 

text Adéla Zástěrová; foto Mgr. Roman Tlapák

 

 

Událost je ukončena.

Datum

Kvě 27 2014
Události vypršely

Leave a comment