Soutěž mladých zdravotníků

Soutěž mladých zdravotníků je postupová soutěž 5-ti členných družstev dětí v poskytování první pomoci. Soutěže se účastnili žáci ze základních škol, víceletých gymnázií, či děti z různých dětských zájmových organizací.
Cílem soutěže je motivovat děti a prověřit jejich znalosti a dovednosti při poskytování první pomoci.
Z naší školy se této soutěže účastnila dvě družstva. Anička Broulíková, Milan Tomášek, Jakub Šenkýř, Baruška Šenkýřová, Karolínka Tichá a Danielka Kyselová za 1. stupeň, Aneta Bartůňková, Adam Bělský, Lukáš Janko, Tereza Vtípilová a Tomáš Broulík za stupeň druhý.
Ráda bych touto cestou poděkovala všem žákům za prezentaci naší školy. Na stanovištích se setkali s nelehkými situacemi, přesto se s nimi výborně ,,poprali´´. Sice jsme se neumístili na prvních třech místech, ale ze soutěže jsme odjížděli plni zážitků a plni nových a praktických zkušeností.

Helena Boušková

Kvě 28 2019