Soutěž – Olympijské hry

V pátek 12.2. 2010 bude zahájen největší sportovní svátek roku 2010 a to  zimní olympijské hry. Hry se uskuteční v kanadském Vancouveru. Při této příležitosti jsme pro všechny sportovní příznivce a nadšence připravili v 1. patře naší školy informace a zajímavosti o této akci. Nechybí i stručná historická analýza úspěchů českých sportovců na zimních olympijských hrách minulosti.

Od pondělí 15.2. 2010 bude probíhat soutěž pro všechny sportovní příznivce naší  školy a to tak, že každý den se na stojanu v 1. patře objeví jedna soutěžní otázka o  probíhajících hrách. Na otázku odpovíte na své soutěžní kartě. Soutěžní kartu si žáci mohou vyzvednout během tohoto týdne ve III. třídě u p. uč. Šmahelové. Otázek bude celkem 8 – 5 příští týden a 3 v týdnu po jarních prázdninách. Vyplněnou soutěžní kartu odevzdejte nejpozději v pátek 5.března 2010 p. uč. Šmahelové. Nejlepší z vás budou odměněni.

Sledujte zimní olympijské hry a držte palce našim sportovcům.

Spoustu zajímavostí a informací najdete také na mnoha webových stránkách, například "Olympijské hry" nebo "Zimní olympijské hry Vancouver 2010"

Mgr. H. Šmahelová

Úno 11 2010