Soutěž v odborných praktických dovednostech žáků IX. tříd

Žáci IX. třídy se dne 18. října 2016 zúčastnili I. ročníku soutěže v odborných praktických dovednostech žáků IX. tříd základních škol. Tuto soutěž vyhlásila VOŠ, Obchodní akademie a Střední odborné učiliště technické Chotěboř. Soutěžilo se celkem ve čtyřech disciplínách (např. sestavení elektrického obvodu, sestavení dřevěného okna a pod). O výsledném pořadí rozhodoval čas a také správné provedení jednotlivých úkonů.
Do soutěže se přihlásilo 16 základních škol, soutěžilo 107 družstev a celkově se zapojilo 450 žáků IX. tříd z regionů Chotěbořska, Hlinecka a Havlíčkobrodska.
Naše škola se umístila na prvním místě v kategorii škol v regionu Hlinecko a družstvo ve složení Jiří Holec, Denis Bureš a Jan Nekvinda se umístilo na 2. místě v kategorii družstev v regionu Hlinecko.
Všem žákům IX. třídy gratulujeme a přejeme šťastnou ruku při výběru budoucího povolání.

Mgr.Jana Sádovská

Lis 09 2016